Feng Shui – Životní harmonie (2013)

Nejlepší světová akrobatická show – ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS – opět vyjíždí na velké turné po Evropě a podruhé zavítá i do České republiky, kde v roce 2012 se svým programem „Hedvábná stezka“ sklidil obrovský úspěch u diváků i médií a dvakrát zcela zaplnil velký sál pražského Kongresového centra. Nyní akrobaté vystoupí se zcela novým programem „Feng Shui – Životní harmonie“ na 6 představeních po celé České republice.

Hudba – Konstatin Wecker

Letošní turné FENG SHUI Životní harmonie neohromuje jen precizními a nenapodobitelnými akrobatickými výkony, ze kterých se tají dech všem věkovým kategoriím, ale také dokonalým hudebním doprovodem. O ten se postaral populární německý zpěvák a skladatel Konstantin Wecker. Hudba kombinuje prvky moderní popové a rockové hudby s tradičními čínskými motivy. Skvěle doplňuje dynamiku celé show a dopomáhá tak vytvořit unikátní kulisu pro akrobatická čísla.

POSLECHNĚTE SI HUDEBNÍ UKÁZKU:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

O Čínském národním cirkusu

V tomto programu uvidí diváci nejlepší akrobaty z Číny, kteří předvedou bezkonkurenční a neopakovatelnou show, jejíž základ vychází z tradice starší 2 000 let. Poutavý příběh vyprávěný v češtině, úchvatná hudba, dech-beroucí výkony a strhující akrobatická čísla – to vše je typické pro všechna vystoupení Čínského národního cirkusu. „Vnitřní síla“ Chi Kung, díky které se akrobaté stávají imunními vůči čepelím dýk, hadí muži a ženy, stoje na rukou a salta, kouzlení a dále také „Chiao Ti“ reprezentující zápasení a simulaci zvířecích pohybů v bojových tancích.

Jejich vystoupení v evropských metropolích vidělo již více než 8,5 milionů návštěvníků a soubor vždy sklízí bouřlivé neutuchající ovace po každém akrobatickém čísle. Je to způsobeno také unikátností projektu, umělci Čínského národního cirkusu nemají po světě žádnou konkurenci a nastavují opravdu vysokou laťku, ke které se zatím nikomu nepodařilo ani přiblížit, natož ji překonat. Z hlediska počtu vystoupení a prodaných vstupenek je Čínský národní cirkus historicky nejúspěšnější celovečerní akrobatickou show.

Promo spot