ASIR Koberec 100 x 160 PANDA béžová – útulný doplněk pro váš interiér

Koberec je jedním z nejdůležitějších prvků v interiéru. Ovlivňuje nejen celkový dojem místnosti, ale také naši pohodu a komfort. Proto je důležité vybrat si ten správný koberec, který bude nejen krásný, ale i praktický a příjemný na dotek. A právě takovým doplňkem je ASIR Koberec 100 x 160 PANDA béžová.

Útulnost a stylovost

Tento koberec je vhodný pro dětský pokoj. S motivem PANDA na růžovém podkladu dodá místnosti hravý a zábavný vzhled. V kombinaci s béžovou barvou vytvoří dokonalou atmosféru pro odpočinek a hraní.

Kvalitní materiály

Koberec je vyroben z kvalitních materiálů, a to ze 100% sametu a vlákna. Má výšku vlasu 10 mm a gramáž 1000 g/m2. Díky svému složení je koberec příjemný na nohy, což oceníte zejména během chladných zimních dnů. Koberec je také vybaven antibakteriální ochranou, která zabraňuje rozmnožování bakterií a plísní.

Praktické vlastnosti

Koberec je vybaven protiskluzovou spodní stranou, díky které se vám nebude posouvat po podlaze. Koberec je také snadno udržovatelný, lze ho prát v pračce a díky tomu bude stále jako nový. Rozměr 100 x 160 cm zajistí dostatečný prostor pro hraní na zemi.

Pokud hledáte koberec, který bude nejen krásný, ale i příjemný a praktický, ASIR Koberec 100 x 160 PANDA béžová je tou správnou volbou. Vyzkoušejte ho i vy a uvidíte, že se stane vaším oblíbeným doplňkem v interiéru.

Zajímavý koberec z naší nabídky na webu sidonia.cz

Pokud vás náš popis tohoto úžasného produktu zaujal, určitě si prohlédněte naši nabídku na sidonia.cz. Nabízíme široký výběr koberců různých velikostí a designů. Mezi nimi určitě najdete ten pravý pro váš interiér. Třeba právě ASIR Koberec 100 x 160 PANDA béžová se vám zalíbí natolik, že si ho objednáte přímo u nás.

Tady najdete odkaz na produkt: ASIR Koberec 100 x 160 PANDA béžová na sidonia.cz

ASIR Koberec 100 x 160 PANDA béžová

Obrázek: ASIR Koberec 100 x 160 PANDA béžová

Zdroj: sidonia.cz