ASIR Noční stolek SPONGE v barvě mocca – stylový doplněk do ložnice!

ASIR Noční stolek SPONGE v barvě mocca je špičkovým příkladem moderního designu, který dokáže dokonale doladit každou ložnici. Tento noční stolek vám nabídne výjimečnou kombinaci kvality a moderního vzhledu, který dokáže splnit požadavky opravdu náročných zákazníků.

Je vyroben ve velmi moderním stylu s černým kovem a z 18 mm silných desek, které jsou pokryty 100 % melaminem v dekoru mocca. Celkové rozměry tohoto nočního stolku jsou: Šířka: 40 cm Hloubka: 24 cm Výška: 51 cm. Kromě toho má noční stolek SPONGE výšku zásuvky 15 cm a výšku nohou 36 cm.

Tento noční stolek není jenom krásným prvkem do vaší ložnice, ale také je víceúčelový. Poskytuje úložný prostor v drobné zásuvce s nápadným kruhovým madlem a odkládací desku s částečně vyvýšenými okraji. Perfektně se hodí na umístění lampičky, knihy, časopisu, brýlí a dalších drobných věcí.

Je třeba jej ukotvit ke stěně

Tento mocca noční stolek SPONGE má jen dvě sice stabilní kovové nožky, ale je třeba jej ukotvit ke stěně, aby nedošlo k nechtěnému převrácení. To znamená, že při jeho použití musí být stůl připevněn ke zdi pomocí upevňovacího prvku, který je součástí balení. Technické zajištění k ukotvení je zcela jednoduché a vyžaduje pouze vrut, pravítko a kotvicí patku. Návod k montáži samozřejmě najdete v balení spolu s uchycením.

ASIR Noční stolek SPONGE v barvě mocca

Noční stolek SPONGE může být ideálním doplňkem pro každou ložnici. Jeho stylovost a elegánce dokáže udělat krásnou atmosféru. Kromě toho dokáže nabídnout vynikající praktické použití, kde se vám všechny drobnosti vyskytují na jediném místě. S nákupem ASIR Nočního stolku SPONGE v barvě mocca určitě nebudete litovat. Pokud Vás tento noční stolek zaujal, podívejte se na následující odkaz, kde si můžete ASIR Noční stolek SPONGE v barvě mocca zakoupit: https://www.crosta.cz/produkt/asir-nocni-stolek-sponge-mocca