Černá komoda Skipo – ikona nordického designu

Kolekce modulárních úložných prostor Skipo představuje stylový nábytek, který si jednoduše nakombinujete podle vašich představ. Najdete v ní několik velikostí skříněk, které mohou být využity jako knihovny, komody, noční stolky nebo třeba TV stolky. Zkrátka je použijte tam, kde je potřeba! Spojení dubového dekoru a kovového rámu je nadčasové a skvěle zapadne do minimalistických i industriálních prostor.

Černá komoda Skipo

Univerzální a praktická komoda Skipo

Komoda Skipo je vysoká 102 cm a disponuje dvěma uzavřenými policemi s dvířky, dostupná je také v provedení s dubovým dekorem. Je ideální jako úložný prostor do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Její minimalistický design v kombinaci s kovovými detaily a matným černým lakem dodá vašemu interiéru punc elegance a stylu.

Komoda Skipo v interiéru

Modulární systém pro variabilní sestavení

Největší předností kolekce Skipo je modulární systém, který umožňuje snadné sestavení a kombinaci jednotlivých dílů. Na této černé komodě můžete sestavit celou stěnu knihoven nebo ji kombinovat s dalšími moduly pro dokonalé úložné řešení. Dokáže vám poskytnout dostatek úložného prostoru, aniž by zabírala příliš mnoho místa v místnosti.

Dopřejte svému životnímu prostoru unikátní charakter a eleganci s černou komodou Skipo, kterou si můžete zakoupit na www.vybirejnabytek.cz za skvělou cenu.