Černé ratanové barové židle Jort od Zuiver v sadě 2 ks, 106 cm: Nápaditý design a pohodlnost pro každou příležitost

V jednoduchosti je krása. Přesně tímto úslovím se při výrobě nábytku řídila i značka Zuiver. Její novinkou jsou černé ratanové barové židle Jort, které nabízejí kombinaci minimalistického designu, prvotřídní kvality a užitečné pohodlnosti.

Kvalitní materiály

Zatímco samotná konstrukce je vyrobena z kombinace masivního bukového dřeva a kovu, o pohodlné posezení se naopak postará ratanový výplet. Ratanové vlákna jsou z pravého dřeva liány, což dává židlím velkou odolnost a trvanlivost.

Nápaditý design

Přitom barové židle Zuiver se nemusí stydět ani za designovou stránku. Jejich čisté linie dokonale zapadnou do každého prostoru, ať už se rozhodnete pro klasický nebo moderní interiér.

Nepostradatelný kousek pro každý bar či kuchyň

Tyto židle jsou ideální pro příjemné posezení u kuchyňského pultu nebo v baru. Atributem, který taktéž nemůžeme opomenout, je jejich vysoká stabilita. Jedna židle má výšku 106 cm a šířku 46 cm.

Zákaznické hodnocení

Již nyní tuto barovou židli pochválilo mnoho spokojených zákazníků, kteří neváhali podělit se o své zkušenosti. „Vypadají skvěle a jsou pohodlné,“ říká jedna z nás. „Jsou velmi stylové a praktické,“ přidává se druhá.

Nekupujte slepě, myslete na detaily

Nezapomeňte, že koupě nábytku je důležitá záležitost, na kterou bychom měli dát pozor. Obzvláště když kupujeme bez možnosti otestování. Proto si vždy zkontrolujte rozměry, materiály i vzhled. Pokud hledáte kvalitní a zároveň stylový nábytek, rozhodně se podívejte na černé ratanové barové židle Jort od Zuiver.

V případě zájmu si můžete zde objednat sadu 2 ks židlí za cenu 7 990 Kč včetně DPH: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/cerne-ratanove-barove-zidle-v-sade-2-ks-106-cm-jort-zuiver

Dobré vědět: Židle nejsou stohovatelné.

Černá ratanová barová židle Jort od Zuiver

Zdroj obrázku: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/cerne-ratanove-barove-zidle-v-sade-2-ks-106-cm-jort-zuiver