Černý jasanový jídelní stůl Hoorns Frax – rozměr 220 x 90 cm

Jídelní stůl Frax je osobitým a stylovým stolem s černě lakovanou deskou z masivního jasanového dřeva a lakovanou kovovou podnoží černé barvy. Tento stůl si oblíbí všichni, kteří ocení jednoduchost a čistotu provedení a také použité materiály, které jsou zárukou vysoké kvality.

Minimalismus a praktičnost

Minimalismus a praktičnost stolu Frax bude nejlépe vynikat v jednoduše a vzdušně zařízeném interiéru, kterému dodá stylovost a nadčasovost. Pokud toužíte po moderním bytovém vybavení, nemůžete si nechat ujít tento skvělý kus nábytku. Stůl Frax bude splňovat nejen potřeby vaší jídelny, ale také dokonale zapadne do vašeho prostoru.

K jakému stylu interiéru se hodí?

Stůl Frax bude dokonale zapadat do prostředí, které jsou laděny do moderního vintage stylu. Pokud máte rádi neutrální barvy a jednoduchý charakter, pak tento stůl bude právě pro vás tou správnou volbou. Určitě si jej oblíbíte a brzy se stane vaším oblíbeným místem pro rodinné večeře a společenské události.

Tipy na údržbu stolu Frax

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Jídelní stůl Hoorns Frax

Pokud si přejete stůl Frax pořídit, můžete jej zakoupit na webu Maliboo.cz, kde najdete celou řadu ostatního kvalitního nábytku pro vaše bydlení.