Dětská židle na kolečkách s moderním designem – Autronic KA-2325 GREY v černé/šedé barvě


Atraktivní provedení

Dětská židle na kolečkách KA-2325 GREY značky Autronic v atraktivním a stylovém provedení se hodí díky kombinaci šedé a černé především do klukovského pokoje. Její moderní design se bude určitě líbit malým i velkým.

Pohodlný opěrák a sedák

Dětská židle na kolečkách Autronic KA-2325 GREY má pohodlný čalouněný sedák a madlo na opěráku, které umožňuje pohodlné sedení i při delším pobytu u stolu.

Výškově nastavitelná jednoduchým pohybem

Dětská židle na kolečkách KA-2325 GREY od Autronic je vybavena plastovým křížem, plastovými kolečky a plynovým pístem, díky kterému je výškově nastavitelná jednoduchým pohybem jedné ruky. To znamená, že se židle dá snadno přizpůsobit dětské postavě a zaručit tak maximální pohodlí při práci nebo učení.

Maximální nosnost 60 kg

Tato dětská židle na kolečkách KA-2325 GREY má nosnost až 60 kg, což znamená, že ji bude moci používat většina dětí. Její pohodlnost a ergonomie tak ocení každý malý student, který bude vykonávat své školní povinnosti.

Tato dětská židle na kolečkách Autronic KA-2325 GREY je ideální volbou do každého dětského pokoje. Pokud si ji chcete zakoupit, můžete ji objednat na nabyteklevneji.cz. Židle je dodávána v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu. Kromě toho máte záruku na 24 měsíců.

Dětská židle na kolečkách s moderním designem - Autronic KA-2325 GREY v černé/šedé barvě

Nepodceňujte komfort vašich dětí při práci a učení v domácím prostředí. S touto dětskou židlí na kolečkách KA-2325 GREY od Autronic získáte nejen moderní a stylový doplněk do pokoje vašeho dítěte, ale také praktický a pohodlný nábytek, který pomůže vašim dětem znovuobjevit kouzlo učení a práce u stolu.