Hřejivá dětská deka Ella Srdíčka od Bellatex – rozměr 100 x 155 cm


Nechte své děti uniknout do světa snů

Hřejivá dětská deka Ella Srdíčka od Bellatex je dokonalým doplňkem pro každý dětský pokoj. Deka s motivem srdíček vás okouzlí svou měkkostí a hebkostí. Nechte své ratolesti uniknout do světa snů zabaleni do příjemné přikrývky, která je vyrobena z nejkvalitnějšího mikrovlákna.

Zachumlejte své ratolesti do tepla

bellatex deka ella srdicka

Hřejivá dětská deka Ella Srdíčka od Bellatex je vhodná i pro ty nejmenší. Její rozměr 100 x 155 cm je dostatečně velký, aby se vaše dítě dokonale zachumlelo do teplé a bezpečné náruče. Dečka je také ideální na cesty a výlety, kdy potřebujete komfort pro vaše dítě při spaní nebo odpočinku.

Hebkost a měkkost, které zaručeně zamilujete

bellatex deka ella srdicka

Hřejivá dětská deka Ella Srdíčka od Bellatex je jemná a hebká, vyrobená z příjemného mikrovlákna, které si vy i vaši nejmenší okamžitě zamilujete. Deka se díky svojí kvalitní výrobě neztrácí ani nesvírá a navíc je snadno udržovatelná. Stačí ji vyprat v pračce na 40°C a po vyprání má opět stejnou měkkost a hebkost jako při prvním použití.

Nejlepší volba pro vaše dítě

bellatex deka ella srdicka

Pokud hledáte kvalitní a bezpečnou deku pro vaše dítě, Hřejivá dětská deka Ella Srdíčka od Bellatex je tou nejlepší volbou. Její použití je opravdu všestranné a díky svému motivu se hodí jak pro holčičky, tak i pro chlapečky. Navíc je deka k dispozici za velmi příznivou cenu, která vás přesvědčí o tom, že jde o skvělou investici do vašeho dítěte.

Pokud si chcete zakoupit Hřejivou dětskou deku Ella Srdíčka od Bellatex, klikněte na tento odkaz zde a využijte nabídku skvělého e-shopu Nábytekproživot.cz!