HUMILIS – moderní kancelářské křeslo v hnědé a béžové barvě


Vlastnosti kancelářského křesla

  • Potah imitace kůže a textilní pletenina
  • Barevné provedení: hnědá/béžová
  • Rozměry (šxhxv): 66 x 62 x 105 cm, výška sedu 44-53 cm, šířka sedu 45 cm
  • Houpací mechanismus, kovový pochromovaný kříž

Popis křesla

HUMILIS je moderní kancelářské křeslo, které se může pochlubit velmi pěkným designem. Jeho potah je kombinací hnědé imitace kůže a béžové textilní pleteniny, což mu dává velmi hladký a příjemný vzhled. Jeho rozměry jsou 66 x 62 x 105 cm, výška sedu se dá nastavit na 44-53 cm a šířka sedu je 45 cm.

Křeslo má také houpací mechanismus, což znamená, že se dá po sklání dolů a zpět. Můžete si tak během práce odpočinout a pak se zase vrátit k práci se s koncentrací.

Barevné provedení

HUMILIS kancelářské křeslo se dodává ve dvou základních barvách, a to hnědé a béžové. Obojí jsou velmi elegantní a luxusní barevné kombinace, které by se hodily k mnoha stylům nábytku.

Při zařizování vaší kanceláře, je těžké najít křeslo, které by nejen dobře vypadalo, ale také by se vám v něm pohodlně sedělo. S HUMILIS to bude snadné!

Doporučení

HUMILIS kancelářské křeslo je velmi elegantním a pohodlným doplňkem kanceláře. Jeho houpací mechanismus vám pomůže odpočinout si mezi prací a díky kombinaci hnědé a béžové barvy bude křeslo skvěle vypadat v každé místnosti.

Pokud i vy hledáte skvělé kancelářské křeslo, které bude nejen dobře vypadat, ale také se v něm budete pohodlně cítit při práci, určitě zvažte koupě kancelářského křesla HUMILIS v hnědé a béžové barvě.

kancelářské křeslo HUMILIS v hnědé a béžové barvě