Koberec ASIR PERSIA v hnědé barvě rozměru 160 x 230 cm


Hnědý koberec PERSIA s klasickým vzorem a bordurou

Koberec ASIR PERSIA je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylový koberec do svého domova. Jeho rozměr 160 x 230 cm zajistí, že zaujme pozornost a vytvoří pohodlné prostředí.

Materiál: 100% polyester

Koberec ASIR PERSIA je vyroben z kvalitního materiálu, který zajišťuje pohodlí a trvanlivost. Díky tomu zůstane v dobrém stavu po mnoho let.

Gramáž: 740 g/m2

Koberec má gramáž 740 g/m2, což znamená, že je to silný materiál, který bude odolný proti opotřebení. Tento koberec bude vypadat krásně i po mnoha letech.

Potisk na sametové tkanině

Koberec ASIR PERSIA vykazuje kvalitní potisk na sametové tkanině, což zajišťuje, že koberec bude mít vysokou kvalitu a bude působit luxusním dojmem.

Protiskluzová plstěná tečka na spodní straně

Koberec ASIR PERSIA je vybaven protiskluzovou plstěnou tečkou na spodní straně, což zajišťuje, že koberec bude na místě, kde ho položíte, bez posunu.

Laminovaná houba mezi spodní stranou a tkaninou pro snadné čištění

Koberec ASIR PERSIA je také vybaven laminovanou houbou mezi spodní stranou a tkaninou, což zajišťuje, že koberec nebude absorbovat vlhkost a bude snadno omyvatelný.

Rozměr: 160 x 230 cm

Výše zmíněný koberec ASIR PERSIA má rozměr 160 x 230 cm, což znamená, že bude vhodný do každé místnosti, kde chcete mít pohodlí a krásnou dekoraci.

Výška vlasu: 2 mm

Koberec má výšku vlasu 2 mm, což znamená, že je to velmi krátký vlas. To zajišťuje, že koberec bude snadno udržovatelný a čistý.

Pokud hledáte kvalitní a stylový koberec do svého domova, pak je koberec ASIR PERSIA tím správným výběrem pro Vás. Můžete si ho zakoupit na stránkách https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/asir-koberec-160-x-230-persia-hneda. S tímto koberecem bude Vaše místnost vypadat více elegantně a luxusně a Vaši hosté budou mít pocit příjemného prostředí.