Lenoška Holiday: Žlutá Venus pro vaše letní deníčky a plánovače

Začíná léto a my víme, že chcete využít každou chvilku na odpočinek. Proto vám přinášíme novinku – lenošku Holiday s názvem Žlutá Venus, která bude ideálním doplňkem vašeho letního relaxu. Vyrobena je z kvalitní látky, která ji dělá odolnou proti různým vlivům a zároveň zajistí příjemný pocit na dotek. Pokud hledáte rozměrnou lenošku, která bude stačit pro celou rodinu, je Holiday Žlutá Venus tím pravým řešením.

Lenoška Holiday – základ pohodlí

Lenoška Holiday Žlutá Venus je ideální pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou v přírodě, nebo prostě jen chtějí relaxovat na zahradě či balkóně. Velmi dobře se hodí i k venkovnímu posezení s přáteli nebo k čtení knih a plánování příštích dovolených. S ní rozhodně nebudete muset hledat nový křesílko, protože Holiday Žlutá Venus je víc než jen lenoška. Její rozměry (DxŠxV) 175x62x84cm jsou dostatečné pro více lidí a zároveň pohodlné k odpočinku.

Pokud hledáte opravdu kvalitní lenošku, je Lenoška Holiday Žlutá Venus tou správnou volbou.

Kvalitní materiál a design pro váš komfort

Kvalitou materiálu a precizním zpracováním se Lenoška Holiday Žlutá Venus stává symbolem pohodlí. Je vyrobena z látky, která má certifikáty Cleanaboo a Petproof, což zajišťuje snadnou údržbu a vysokou odolnost vůči zvířecím drápům a pronikání vlasů. Navíc má certifikát zpomalující hoření, což zvyšuje bezpečnost využívání. Designové provedení vypadá velmi moderně a přitom je velmi praktické. Na lenošce Holiday Žlutá Venus najdete dva velké polštáře, které slouží jako podpěra pro záda.

Pohodlí je pro nás na prvním místě, proto Lenoška Holiday Žlutá Venus v sobě spojuje kvalitní materiál s komfortem designu.

Dodáváme v provedení jako na fotografii

Je to neuvěřitelné, ale lenoška Holiday Žlutá Venus je dostupná v provedení jako na fotografii, tedy Žinilka Velvet. Tento variantní model využívá materiálů, které pocházejí pivního průmyslu a kávových zrn. Získávají se tak nové synergické materiály s vlastnostmi, které klasické materiály neposkytují. Velmi dobře zapadne do moderního interiéru a skvěle se hodí pro letní osvěžení. Samozřejmostí jsou kvalitní polštáře, které doplní celkový prvek lenošky Holiday Žlutá Venus.

S výběrem variantního provedení se rozhodně nebudete mýlit, protože Žinilka Velvet je inovativní a navíc ekologická šetrná.

Objednejte si Lenošku Holiday Žlutá Venus již dnes

Náš eshop nabízí Lenoška Holiday Žlutá Venus jako součást sortimentu. Objednávky přijímáme online a doručíme vám je to až domů. Pokud máte zájem o lenošku Holiday Žlutá Venus, kterou zvládnete snadno transportovat kamkoliv, neváhejte ji objednat již dnes. Rozměry (DxŠxV) 175x62x84cm jsou dostatečné pro celou rodinu nebo pro několik přátel.

Lenoška Holiday Žlutá Venus je tím pravým doplňkem pro vaši letní pohodu, objednejte si ji ještě dnes!

Lenoška Holiday Žlutá Venus
Lenoška Holiday Žlutá Venus
Lenoška Holiday Žlutá Venus