Moderní a praktická BRW Komoda Alameda KOM4S v bílém lesku/dubu Westminster

Komoda ALAMEDA KOM4S se čtyřmi prostornými zásuvkami je velmi jednoduchý a šikovný kus nábytku, který nezabere mnoho místa v místnosti a přitom vám nabídne dostatečně veliký úložný prostor.

Moderní komoda s LED osvětlením

Tato moderní komoda se hodí do každého interiéru a její využití je opravdu široké. Můžete ji umístit do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje či do chodby. Navíc komoda disponuje LED osvětlením, které dodá celému prostoru útulný a moderní vzhled.

Vyrobena z kvalitních materiálů

Tato komoda je vyrobena z laminovaného dřeva a MDF, které jsou v kombinaci barev bílý lesk/dub Westminster. Tyto materiály zaručí vysokou odolnost a dlouhou životnost komody ALAMEDA KOM4S.

Tiché dovírání zásuvek

Zásuvky této komody jsou vybaveny systémem tichého dovírání, což vám zaručí tiché a pohodlné zavírání zásuvek. Takovéto řešení je hlavně v noci velmi praktické, protože nebudete rušit své bližní.

Komodu ALAMEDA KOM4S dodáváme v demontovaném stavu s návodem na sestavení.

BRW Komoda Alameda KOM4S

Závěr:

V případě, že hledáte moderní a praktickou komodu, která nabídne dostatek úložného prostoru a zároveň dodá vašemu interiéru útulný a moderní vzhled, pak je toto řešení ideální pro vás. Komodu ALAMEDA KOM4S si u nás můžete zakoupit za nejlepší cenu a s rychlým dodáním.

Pro zakoupení této komody klikněte na odkaz.