Moderní černý mramorový stůl Gleam 50 x 50 cm s černou podnoží od značky TEMAHOME


Základní informace o stolku

Gleam je designový konferenční stolek od značky TEMAHOME, který zaujme svým kontrastem mezi mramorovou deskou a elegantní chromovanou podnoží. Stůl má rozměry 50 x 50 cm, takže se skvěle hodí do moderních až glamour interiérů.

Gleam konferenční stolek

Barevné varianty mramoru a podnoží

Stůl Gleam nabízí desítky různých kombinací díky mnoha barevným variantám mramoru (např. bílý, hnědý, zelený, růžový) a černě lakované/chromované podnoži. Na obrázku můžete vidět variantu s černým mramorem a černou podnoží.

Gleam černý mramorový stůl

Péče o stůl

Při péči o stůl Gleam je důležité mít na paměti, že jde o přírodní materiál a může docházet k lehkým barevným odchylkám. Zároveň je důležité stůl impregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky, aby nedošlo k poškození jeho povrchu. Vyvarujte se použití prostředků na bázi kyseliny, které mohou poleptat a nevratně poškodit povrch stolu.

Pro vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Závěr

Stůl Gleam je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají moderní a designový konferenční stůl s mramorovou deskou. Díky mnoha barevným variantám mramoru a podnoží si každý může vybrat tu svou nejoblíbenější kombinaci.

Pokud vás zaujal černý mramorový stůl Gleam s černou podnoží, můžete si ho zakoupit na této stránce. Nezapomeňte ale při nákupu zohlednit potřebnou péči o stůl, aby vám sloužil co nejdéle a co nejlépe.