Moderní rohová sedačka Kansas v šedé Savana: Levý roh jako orientace pro váš byt

Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas je nyní k dostání za super akční cenu pouze u nás! Tato moderní rohová sedačka nabízí pohodlné a prostorné sezení. Je ideálním doplňkem pro váš moderní byt a vynikne nejen svým vzhledem, ale i svou kvalitou.

Cena a orientace rohu

Cena je platná pro potah na hlavní fotografii a soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh. Pokud tedy hledáte moderní a kvalitní sedačku se specifickou orientací rohu, nemusíte hledat dál. V naší nabídce najdete právě to, co hledáte.

Zajímavou vlastností této sedačky je možnost orientace rohu. Pokud tedy máte preferenci pro levý roh, můžete být přesně toho přání splněni.

Designové provedení a materiály

Tento moderní kousek disponuje designem, který ladí s každým interiérem. Jeho šedá barva Savana způsobuje, že sedačka vypadá elegantně a skvěle zapadne do prostoru. Tento potah je navíc vysoce odolný proti opotřebení a lze jej snadno čistit.

Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru. To znamená, že můžete jej využít nejen jako pohodlné sezení, ale také jako místo pro uložení dek a polštářů. Navíc si zde můžete odpočinout, díky polohování záhlavníků.

Rozměry

Moderní rohová sedačka Kansas v šedé Savana má následující rozměry (délka x šířka x výška): 265x197x95cm. To znamená, že máte k dispozici dostatek prostoru pro pohodlné sezení i ležení.

Plocha po rozložení: 190x125cm. Tato velikost znamená, že při rozložení máte k dispozici velkou plochu, kterou můžete využít pro odpočinek, spaní nebo jen relaxování.

Nabízíme Vám kvalitní a moderní sedačky za super ceny. Pokud máte zájem o tuto moderní rohovou sedačku Kansas v šedé Savana, neváhejte a kontaktujte nás.