Moderní styl pro váš byt: Červený koberec z viskózy Universal Vintage Retro, 160 x 230 cm


Vsaďte na hebkost a jemný lesk viskózy. Tato jemná tkanina se získává z eukalaptu či smrkového dřeva. Je tudíž přírodní a šetrnější k životnímu prostředí.

Proč mít doma koberec? Jde u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitově teplotu o 2 °C. A tak vám může ušetřit i peníze za vytápění.

Některé koberce od Universal jsou antistatické. Díky tomu je snazší vysát z nich drobky i zvířecí srst.

O značce Universal:

Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. V její nabídce najdete kousky, které se pyšní hebkými materiály. Jsou velmi příjemné na dotek, ale mají také skvěle izolační vlastnosti a lehce se udržují.

Červený koberec z viskózy Universal Vintage Retro, 160 x 230 cm

Pro vyšší pocit pohodlí a tepla v vašem bytě zvolte koberec od značky Universal. Tento červený koberec z viskózy má rozměry 160 x 230 cm. Jeho univerzální design v kombinaci s přírodní viskózou z eukalyptu nebo smrkového dřeva jej dělá vhodným pro každý interiér.

Díky jeho hebkosti a jemnému lesku bude působit velmi elegantně a navíc si ho budete moci snadno udržovat. Některé koberce od značky Universal jsou navíc antistatické, což znamená, že budou méně přitahovat prach a různé nečistoty.

Pokud si chcete domů přivést moderní a příjemnou atmosféru, pak je červený koberec z viskózy Universal Vintage Retro ideální volbou pro vás. Navíc vám pomůže i ušetřit na nákladech za vytápění, takže zvolte tento kousek a užívejte si teplejší a příjemnější bydlení.

Pro více informací o produktu a jeho ceně můžete navštívit stránky našeho partnera Nábytek přehledně.