Nástěnný obraz „Tablo Center Still Horizontal“ na plátně o rozměrech 40 x 60 cm

S takovým nástěnným obrazem na plátně jako je ten od značky Tablo Center získá váš domov jiskru.

Obraz je vytištěn na kvalitní bavlněné plátno. Jeho výhodou je, že i klasické fotografie získají příjemný umělecký nádech, takže možnosti tisku na plátno jsou prakticky nevyčerpatelné.

Váš nový obraz na zeď má na svědomí značka Tablo Center. Její nabídka je pestrá jako duha, takže si na své přijdou snad všichni. Výroba a tisk probíhají na špičkových strojích, aby vám výsledný obraz dělal radost co nejdéle.

Proměňte svůj domov v uměleckou galerii

S tímto nástěnným obrazem získá váš domov umělecký ráz. Nemusíte chodit do galerií, abyste si užili umělecké dílo. Stačí vám jeden efektní kus, který promění váš obývací pokoj, ložnici nebo třeba kancelář.

Vaši návštěvníci budou určitě zaujati a ochotně si s vámi povídají o tom, jak se vám podařilo vyzdobit váš byt s takovým vkusem.

Obraz je velký 40 x 60 cm a jeho rozměry umožňují výrazný efekt na každé zdi.

S odstupem rozměry běžných plakátů, nezapadne tento obraz okolním doplňkům, ale naopak jimi bude krásně dotvářet atmosféru.

Navíc, pokud máte rádi jednoduchý styl a chcete jen malé změny, nový nástěnný obraz je efektivním způsobem jak tomu dosáhnout.

Nástěnný obraz

Jak vybrat ten pravý nástěnný obraz?

Mysleli jste si, že stačí jen vybrat podle nálady a oblíbeného tématu a máte zajistěno? Jenže každý obraz má své specifikum a může zase ovlivňovat náladu a kvalitu bydlení.

Přemýšlejte nejen o tom, co vás na určitém obraze oslovuje, ale také o tom, jaký bude mít vliv na celkovou atmosféru místnosti.

Je jasné, že v kuchyni se má objevit něco jiného, než v předsíni nebo na chodbě.

Nebojte se experimentovat a pověste si několik různých obrázků na bílou nevýraznou stěnu. Zkrátka, pokud máte neustále pocit, že vám něco chybí, asi to tak bude a najděte si to, co vám dodá pocit úplnosti.

Nový nástěnný obraz na plátně vám dokáže dodat energii, klid nebo inspiraci.

Záleží jen na vás, jaký styl a obraz si vyberete.