Nová silikonová forma na led Lékué Round: dokonalých 18 kostek s červeným nádechem

Pokud nejste fanoušek při honbě za kostkou ledu po kuchyňské lince, sáhněte po formě, ze které vám led nikam neuteče. Silikonová forma na Led Lékué Industrial splňuje vše, co si můžete přát – neprotéká, je odolného prémiového silikonu, a navíc nádherně vypadá.

Forma na led Lékué Round

Odolný a bezpečný materiál

Designéři značky Lékué si stojí za použitím odolného silikonu. I když je jedná o formu plastu, prochází materiály přísnými hygienickými a bezpečnostními kontrolami. Jsou tedy zdravotně nezávadné a zajišťují bezpečné vaření.

Platinový silikon je lehký a odolný, navíc i praktický – jednoduše se čistí a s klidem ho můžete dát i do myčky. Nehrozí, že by forma přejímala pachy a odolává velmi nízkým i vysokým teplotám.

Ocenění za design

Důkazem, že je Léuké opravdovým odborníkem potvrzují i řady ocenění Good Design Awards v roce 2007 a 2010.

Někdy je to jen drobnost, která nám může zlepšit náladu. Silikonová forma na led Lékué Round dokáže kolem nás vytvořit skvělou atmosféru. Kdo by si nechtěl dopřát originální ledové kostky s červeným nádechem a zároveň mít jistotu, že nebudou nikde po kuchyni? Pokud takovou formu chcete mít i vy, neváhejte objednat na https://www.bestnabytek.cz/produkt/cervena-silikonova-forma-na-led-lekue-round-18-kostek.