Nový Regál Cholev 4 přináší ukládání na vyšší úroveň


Regál Cholev

Lamino – nová vlna v interiérovém průmyslu

Regál Cholev 4 je vyroben z laminované dřevotřísky (LTD) o síle 16 mm, což z něj dělá velice stabilní a pevný kus nábytku. Lamino, což je povrchová vrstva z impregnovaného dekorativního papíru nebo folie, je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je také snadno omyvatelný a bez zápachu.

Regál je navíc vybaven zásuvkou a třemi police, k dispozici jsou i dvířka s úložným prostorem. Hrany jsou zakončeny ABS lištou a zásuvky se pohybují na kovových kolečkových lištách. Celková velikost regálu je 45/190/40 (š/v/hl).

Proč si pořídit Regál Cholev 4?

Regál Cholev 4 je skvělým řešením pro ty, kteří potřebují mít svůj nábytek praktický a jednoduše udržovatelný. Cholev 4 poskytuje spoustu úložného prostoru, kde lze uschovat všechny potřebné věci bez jakéhokoliv chaosu. Jeho jednoduchý a moderní design zapadne do každého prostoru, zvláště díky použití barevného provedení dub/antracit.

Navíc je regál ideálním doplňkem k ostatním výrobkům z řady Cholev, jako jsou například stoly, křesla a postele. Lze tak snadno vytvořit celkovou koncepci pokoje ve stejném stylu.

Akční cena Regálu Cholev 4

Regál Cholev 4 je nyní k dostání za akční cenu na webu Kupsinabytek.cz. Pro ty, kteří hledají kvalitní a praktický nábytek za dobrou cenu, je to ideální příležitost.

Závěr

Regál Cholev 4 je skvělým řešením pro každého, kdo hledá kvalitní a praktický nábytek s moderním designem. Systém Cholev je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky (LTD) a nabízí spoustu úložného prostoru, který vám umožní ukládat vaše věci pořádně. Jeho jednoduchý a moderní design se hodí do každého pokoje, ať už hledáte nábytek pro svůj dospělý byt nebo pro pokoj vašeho teenagera.

Kromě toho, Regál Cholev 4 je nyní k dostání za akční cenu na webu Kupsinabytek.cz, což je ideální příležitost pro ty, kteří hledají kvalitní a praktický nábytek za dobrou cenu. Určitě neváhejte a rozhodněte se pro tento skvělý regál, který vám poskytne dostatek úložného prostoru a zároveň bude dobře vypadat.

Nový Regál Cholev 4 přináší ukládání na vyšší úroveň Regál Cholev. Je to skvělé řešení pro každého, kdo hledá kvalitní a praktický nábytek s moderním designem. Na webu Kupsinabytek.cz ho nyní koupíte za akční cenu!

Systém Cholev je velmi povedeným souborem nábytku, který si získá každého náctiletého studenta. Regál nabízí spoustu úložného prostoru, který vám umožní ukládat vaše věci pořádně.

Jeho jednoduchý a moderní design zapadne do každého prostoru, zvláště díky použití barevného provedení dub/antracit. Regál Cholev 4 je ideálním doplňkem k ostatním výrobkům z řady Cholev, jako jsou například stoly, k