OPVIQ TEMPO – Skvělé závěsné osvětlení pro váš interiér!

Designové závěsné osvětlení TEMPO od výrobce osvětlení OPVIQ v černém provedení. Krásné, stylové a designové světlo, které potěší nejen milovníky netradičních a unikátních světel. Obsahuje 9 kovových stínidel ve stříbrné barevné úpravě. Základna a kabely k stínidlům jsou v černém provedení, pouze konce úchytek stínidel jsou stříbrné, čímž ještě umocňují celkový elegantní vzhled. Výška jednotlivých stínidel je nastavitelná, takže můžete vytvořit buď postupně snižující se roj světel nebo vše v jedné úrovni.

S ČÍM SLADIT

TEMPO je velice moderní a nádherné světlo. Parádní k umístění nad jídelní stůl, do obývacího pokoje či kamkoliv dle libosti a chuti. Krásně zakomponujete do jakéhokoliv stylu a to nejen do moderního interiéru. Díky své černé barvě vynikne hlavně ve světlých místnostech, ale chybu neuděláte ani zasazením do tmavých prostor.

KLADY A ZÁPORY

Klady

  • ✅ Unikátní design
  • ✅ Krásné zpracování
  • ✅ Kvalitní materiál
  • ✅ Interiér i exteriér
  • ✅ Vysoká odolnost

Zápory

  • ❌ Nejsou

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál svítidla: kov

Barva základny: černá

Velikost základny: 50×50 cm

Výška svítidla: nastavitelná 40 – 136 cm

Šířka svítidla: 50 cm

Rozměr jednoho stínidla: 4×15 cm

Doporučené svítidlo: 9x žárovka se závitem E27, Max příkonen 40 W

 

OPVIQ Tempo je skvělé závěsné osvětlení, které bude krásně vypadat v jakémkoliv interiéru. Krása tohoto světla spočívá v jeho únikovém designu a prvotřídní kvalitě materiálů. Proto pokud hledáte elegantní osvětlení pro váš interiér, OPVIQ Tempo bude pro vás tou správnou volbou. Doporučujeme vám nákup tohoto osvětlení z internetového obchodu nabytekted.cz. Tento eshop nabízí nejen kvalitní výrobky, ale i profesionální a rychlou obsluhu. Tak neváhejte a pořiďte si designové závěsné osvětlení OPVIQ Tempo hned dnes!

 

Klikněte zde pro více informací a nákup.

 

OPVIQ TEMPO - Skvělé závěsné osvětlení pro váš interiér! Příspěvek byl publikován | Rubrika: CIRKUS | Autor: .