Psací stůl BELL v ořechovém provedení


Jednoduchý a moderní design

Psací stůl BELL je velmi jednoduchý, ale zároveň moderní kus nábytku, který zaujme svým přírodním designem. Jeho vysoce kvalitní materiál z přírodního dřeva a ořechové provedení mu dávají elegantní vzhled, který bude skvěle vypadat v každé místnosti.

S rozměry 120 x 60 cm a výškou 75 cm poskytuje dostatek místa pro vaši práci a zároveň se hezky vejde i do menších prostorů. Jeho robustní konstrukce zajišťuje pevnost a stabilitu.

Skvělé vlastnosti stolu

Psací stůl BELL je vybaven praktickými vlastnostmi, které vám usnadní práci. Disponuje např. velkým množstvím úložného prostoru, abyste mohli udržovat svou pracovní plochu vždy přehlednou a čistou.

Kromě toho, stůl BELL má také úložné prostory na bocích stolu, kde si můžete uložit své věci jako například knihy, dokumenty a další.

Proč právě BELL psací stůl?

Kromě skvělých vlastností, psací stůl BELL je také velmi snadno montovatelný. Je dodáván s návody, takže ho můžete snadno sestavit i sami doma.

Navíc, stůl je vyroben z přírodního dřeva a má ořechové provedení, což z něj činí velmi odolný nábytek. Můžete si být jisti, že si tento psací stůl užijete mnoho let.

Pokud hledáte moderní a praktický psací stůl, který bude vypadat dobře v každé místnosti, psací stůl BELL je pro vás tou pravou volbou.

Objednat nyní

Pokud vás zaujal psací stůl BELL, můžete si ho objednat přímo na našich stránkách. Produkt naleznete na této stránce: https://www.interierio.cz/produkt/psaci-stul-bell-orech

Závěr

Psací stůl BELL je moderní nábytek vyrobený z přírodního dřeva, který se hodí do každé moderní pracovny. Jeho praktické vlastnosti a design v ořechovém provedení jej činí ideálním stolkem pro váš domov.

Nečekejte a užijte si svou pracovní plochu na plno s psacím stolem BELL.

Psací stůl BELL v ořechovém provedení

Úložný prostor na boku stolu

Psací stůl BELL – Detail nohou stolu