Rubriky
CIRKUS

5 Krásných nadčasových křesel a pohovek v designu pro váš obývací pokoj

1. Chesterfield pohovka: toto ikonické křeslo je navrženo ve stylu Vintage s dlouhými rameny a vysokou hlavou. Díky svým elegantním liniím a pohodlnosti je to jedna z nejčastěji vybíraných módních pohovek ve všech obývacích pokojích.

2. Křeslo Wingback: Skvělá volba pro majitele domů, kteří touží po něčem luxusním. Nádherné špičaté ramena a dekorativní polstrování dodají podle vašich představ interiéru pravou hodnotu luxusu.

3. Moderní pohovka z poloviny století: Tento stylový sedací nábytek inspirovaný designem 50. let nabízí moderní, čisté linky s měkkými, ale pevnými opěradly. Jemné barvy budou skvěle vypadat ve vašem obývacím pokoji bez ohledu na roční období.

4. Vláknová pohovka: Je to vynikající volba pro ty, kteří hledají pohodlnou variantu sezení do obývacího pokoje. Luxusně zakulacené opěradlo doplněné tuflováním bude středem pozornosti v obývacím pokoji a poskytne mu velkolepou atmosféru.

5. Pohovka na spaní: Pro ty, kteří majitelé domu i hosty milují společenské události, je tento kousek skvělá investice do interiéru domu. Za den se mohou proměnit ve společensko-sezónní módní kousek nábytku a jeden za noc v pohodlnou postel pro hosty.

5 Krásných nadčasových křesel a pohovek v designu pro váš obývací pokoj