Rubriky
CIRKUS

Nejčastější dotazy a odpovědi při nákupu nábytku

1. Jaký je typ nábytku, který hledám? Nejčastěji bude záležet na místnosti, ve které se chcete nábytkem vybavit. Každopádně byste měli zvolit nábytek, který odpovídá stylu místnosti a ostatního příslušenství.

2. Jakou cenu bych měl zaplatit za nábytek? Cena nábytku se liší podle kvality materiálu, zpracování a jiných faktorů. Z tohoto důvodu je lepší porovnat ceny různých obchodů s nábytkem a vybrat tu nejnižší cenu.

3. Jakou velikost potřebuji? Před výběrem si pečlivě prostudujte rozměry místnosti i potencionálního nábytku, abyste navrhli vhodnou velikost, která bude skutečně vypadat dobře ve vašem interiéru. Chcete-li další informace o velikostech, doporučujeme prohlédnout si webové stránky nebo zeptat se u obchodníka s nábytkem.

4. Jak je to s pořizovacími náklady? Někteří prodejci nabízejí možnost financovat své produkty, ale je také možné platit hotově nebo splatit časem. Nezapomeňte si ověřit i úrokovou sazbu a širší podmínky použitelné na daný produkt.

5. Je možné zařídit dodání / montáž? Pokud nemusíte nutně montovat nábytek sami, je lepší, když se postarají o montáž profesionálové, proto jsme si jisti, že budete spokojeni s jejich prací. Nastavené služby jsou nejen levnější nebo bezplatné (v závislosti na prodejci), ale budou také trvale provozovatelné a bezpečné pro celou domácnost.

Nejčastější dotazy a odpovědi při nákupu nábytku
Rubriky
CIRKUS

5 Krásných nadčasových křesel a pohovek v designu pro váš obývací pokoj

1. Chesterfield pohovka: toto ikonické křeslo je navrženo ve stylu Vintage s dlouhými rameny a vysokou hlavou. Díky svým elegantním liniím a pohodlnosti je to jedna z nejčastěji vybíraných módních pohovek ve všech obývacích pokojích.

2. Křeslo Wingback: Skvělá volba pro majitele domů, kteří touží po něčem luxusním. Nádherné špičaté ramena a dekorativní polstrování dodají podle vašich představ interiéru pravou hodnotu luxusu.

3. Moderní pohovka z poloviny století: Tento stylový sedací nábytek inspirovaný designem 50. let nabízí moderní, čisté linky s měkkými, ale pevnými opěradly. Jemné barvy budou skvěle vypadat ve vašem obývacím pokoji bez ohledu na roční období.

4. Vláknová pohovka: Je to vynikající volba pro ty, kteří hledají pohodlnou variantu sezení do obývacího pokoje. Luxusně zakulacené opěradlo doplněné tuflováním bude středem pozornosti v obývacím pokoji a poskytne mu velkolepou atmosféru.

5. Pohovka na spaní: Pro ty, kteří majitelé domu i hosty milují společenské události, je tento kousek skvělá investice do interiéru domu. Za den se mohou proměnit ve společensko-sezónní módní kousek nábytku a jeden za noc v pohodlnou postel pro hosty.

5 Krásných nadčasových křesel a pohovek v designu pro váš obývací pokoj