Rubriky
CIRKUS

Nejčastější dotazy a odpovědi při nákupu nábytku

1. Jaký je typ nábytku, který hledám? Nejčastěji bude záležet na místnosti, ve které se chcete nábytkem vybavit. Každopádně byste měli zvolit nábytek, který odpovídá stylu místnosti a ostatního příslušenství.

2. Jakou cenu bych měl zaplatit za nábytek? Cena nábytku se liší podle kvality materiálu, zpracování a jiných faktorů. Z tohoto důvodu je lepší porovnat ceny různých obchodů s nábytkem a vybrat tu nejnižší cenu.

3. Jakou velikost potřebuji? Před výběrem si pečlivě prostudujte rozměry místnosti i potencionálního nábytku, abyste navrhli vhodnou velikost, která bude skutečně vypadat dobře ve vašem interiéru. Chcete-li další informace o velikostech, doporučujeme prohlédnout si webové stránky nebo zeptat se u obchodníka s nábytkem.

4. Jak je to s pořizovacími náklady? Někteří prodejci nabízejí možnost financovat své produkty, ale je také možné platit hotově nebo splatit časem. Nezapomeňte si ověřit i úrokovou sazbu a širší podmínky použitelné na daný produkt.

5. Je možné zařídit dodání / montáž? Pokud nemusíte nutně montovat nábytek sami, je lepší, když se postarají o montáž profesionálové, proto jsme si jisti, že budete spokojeni s jejich prací. Nastavené služby jsou nejen levnější nebo bezplatné (v závislosti na prodejci), ale budou také trvale provozovatelné a bezpečné pro celou domácnost.

Nejčastější dotazy a odpovědi při nákupu nábytku
Rubriky
CIRKUS

5 tipů na nábytek, který znásobí vaše úložné prostory

1. Postele s úložným prostorem – Pokud se chcete zbavit jakéhokoli přebytečného nábytku, kromě postele, můžete zvolit postel s úložným prostorem. To vám umožní ukládat vše od ložního prádla a polštářů po oblečení a další domácí potřeby, aniž byste museli používat sklenice nebo krabice.

2. Sklopné stolečky – Sklopné stolečky jsou perfektní volbou pro každodenní posezení i úložný prostor. Dostupné v různých velikostech a materiálech, sklopné stoly jsou uklidňující a elegantní řešení pro vaši domácnost. Můžete je sklopit, tak abyste schovali své věci a zabránili tomu, aby se zdejší prostor zahltil.

3. Stojany na oděvy – Prostorné stojany na oděvy mohou být také velmi efektivně využity k organizování oblečení, bot a dalších potřeb do jednotlivých poliček či košíků. Obzvláště užitečné jsou tyto stojany pro malé prostory nebo chodby.

4. Úložný nábytek – Udržet si šatnu čistou a uspořádanou je snazší nejen s klasickými oděvními stojany, ale také s úložným nábytkem. Tyto praktické skládací stolky jsou ideální pro uspořádání oblečení a dalšího domácího textilu, aniž byste museli používat další úložný prostor.

5. Police do rohu – Police do rohu lze nainstalovat do libovolného rohu místnosti a poskytnout tak další úložný prostor bez toho, abyste se museli obtěžovat s instalacemi jiných typů polic – ideálně pro knihy nebo dekorace.

5 tipů na nábytek, který znásobí vaše úložné prostory