Rubriky
CIRKUS

5 doplňků, které vám změní den v předsíni

Dobře navržená a útulná předsíň vám může zlepšit den. Pochybujete o tom? Vyzkoušejte naše tipy na doplňky, které i tu nejmenší předsíň promění v kouzelnou a vysoce funkční místnost – předsíň, která vás po dlouhém dni vřele přivítá doma nebo vás každé ráno vypraví do práce, abyste na nic důležitého nezapomněli. Zde je pět doplňků, které můžete použít, aby se vaše předsíň stala příjemným, uklizeným a efektivním prostorem.

Prvním z nich je věšák nebo háčky na kabáty. Takto můžete mít všechny kabáty, čepice a šály uspořádané. Pokud máte málo místa, zvažte nástěnné verze, abyste ušetřili trochu místa na podlaze. Pak přidejte lavičku nebo židli, na kterou se můžete posadit a obout si boty nebo je sundat. Je to také příjemné místo pro posezení s rodinou a přáteli, zatímco na vás čekají.

Třetím nezbytným kusem nábytku je konzolový stolek. Můžete si vybrat takový, který má zásuvky, do nichž můžete uložit klíče, poštu, sluneční brýle a další drobné předměty, které se často nacházejí roztroušené v okolí vchodu. Zrcadlo nad ním je ideální pro kontrolu oblečení na poslední chvíli před odchodem z domu a také pro zvětšení předsíně tím, že odráží do prostoru více světla.

Dále sem patří stylové úložné koše na rukavice, deštníky a další venkovní doplňky. Pokud je to možné, najděte takové, které mají víko, aby se na tyto předměty během dlouhého nepoužívání neprášilo. A nakonec do předsíně umístěte rostliny, které dodají barvu a texturu. Rostliny jako pokojové lilie nebo visící břečťan jsou dobrou volbou, protože si dobře poradí s nízkou hladinou světla.

Dodržováním těchto pěti tipů vytvoříte příjemnou, uklizenou a funkční vstupní halu, která vám zpříjemní začátek dne!

5 doplňků, které vám změní den v předsíni