Sedni si do pohodlného světle šedého křesla ušák Max Winzer Lorris


O značce:

Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945. Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer pyšní zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Vlastnosti křesla Max Winzer Lorris

Kolekce Lorris to je pohodlí v tradičním pojetí. Křesla a podnožky skvěle doplní klasické interiéry. Stanou se ale i skvělým výstřelkem mezi modernějšími kousky! Křeslo je vyrobeno z kvalitního materiálu a disponuje vysokou hodnotou Martindale. To znamená, že tuto textilii můžete využít i v prostředí, kde je náročné na opotřebení.

Křeslo je vybaveno pohodlnou sedačkou, stojí na čtyřech nohách a disponuje velmi pohodlnými područkami. Světle šedý odstín křesla se hodí do každého interiéru a působí velmi elegantně. Křeslo je skvělou volbou do obývacího pokoje, ale klidně ho můžete umístit i do ložnice nebo pracovny.

V kolekci Lorris je kromě křesla také k dostání pohovka a křesílko. Tyto kousky dokáží vytvořit v ložnici, obývacím pokoji nebo kanceláři dokonale sladěný interiér.

Závěr

Světle šedé křeslo Max Winzer Lorris je skvělou volbou do vašeho domova, která vám nabídne nejen komfort a pohodlí, ale také elegantní vzhled. V kolekci Lorris najdete i další doplňky, které vaše interiéry ještě více oživí. Pokud chcete zakoupit kvalitní a spolehlivý nábytek, pak je Max Winzer tou pravou volbou pro vás.

Nenechte si ujít nabídku na toto skvělé křeslo na stránkách www.brega.cz a určitě se nebudete litovat!