Stylová komoda Armen – bílý lesk s LED podsvícením

Kvalitní komoda je nezbytným prvkem každého moderně zařízeného interiéru. A právě takovou komodu, která dokáže splnit vysoké nároky na kvalitu i design, nabízí e-shop Nabytekprozivot.cz. Komoda Armen v bílém lesku s LED podsvícením představuje tou nejlepší volbu pro vyzdvihnout krásu a styl vašeho obývacího pokoje.

Korpus: bílý mat

Komoda Armen je vyrobena z kvalitního materiálu v bílém matu. Tento jednoduchý barevný prvek pomáhá mnohem více zlepšit atmosféru vašeho interiéru, kterou si dokonale osvěží a vhodně doplní do jakéhokoli stylu, kterým byste si chtěli zařízení domova ozvláštnit.

Dvířka: bílý lesk

Dvířka komody Armen jsou kromě kvality vyrobená i v moderním stylu bílého lesku. Tyto detaily dokreslí designově jednolité obrysy a upozorní na moderní prvek výroby, který je kromě vzhledu i prospěšný pro její trvanlivost.

ABS hrany

Komoda je vybavena ABS hranami, které zlepšují celkovou kvalitu výrobku a poskytují ochranu proti poškození. Tyto hrany rovněž působí jako ochrana proti nečistotám a odolávají tak neustálému čištění.

Bezúchytové otevírání

Zajímavým prvkem této komody je bezúchytové otevírání dveří. Tento koncept je již uznáván jako jednoduchý a moderní způsob, jak zlepšit vzhled komody a zvýšit pohodlí při ovládání.

Součástí je bílé LED podsvícení. Tento designový prvek vytváří v obývacím pokoji nádhernou atmosféru a umožňuje využití komody ještě efektivněji.

Nábytek dodáváme v demontu. Naše komoda Armen se skládá z několika dílů, které je nutné samostatně poskládat. Nicméně, díky přiloženým návodům pro montáž, ji bez problémů složí každý.

Parametry: (šířka x výška x hloubka)
150x81x39cm

Komoda Armen s LED podsvícením

Pro svou oblíbenou komodu Armen můžete nakouknout přímo na Nabytekprozivot.cz.