Tempo Kondela Otočné křeslo TRISS BIG: pohodlí a design ve variantách bílé, taupe a černé s polštářem

Otočné křeslo TRISS BIG je ideální pro každého, kdo hledá stylové a pohodlné křeslo. Celý design křesla je postaven na pevné ocelové konstrukci. Na této konstrukci je vyplétaný umělý ratan, který na pohled působí jako pravý, křeslo je také vhodné i do exteriéru.

Vlastnosti křesla TRISS BIG:

  • Matrace: Extra velký měkký polštář, který se ke konstrukci připevňuje praktickými šňůrkami. Na polštáři je potah z polyesteru a bavlny, který je voděodolný. Potah nelze prát.
  • Materiál: umělý ratan a ocelová konstrukce
  • Barva: bílá / béžová / černá 
  • Rozměry: (ŠxHxV): 90x90x90 cm, výška sedu: 46 cm, hloubka sedu: 56 cm, šířka sedu: 91 cm
  • Nosnost: 120 kg

O vaše pohodlí se zase postará extra velký měkký polštář, který se ke konstrukci připevňuje praktickými šňůrkami. Na polštáři je potah z polyesteru a bavlny, který je voděodolný. Potah nelze prát.

Křeslo má další funkci, kterou si vás docela získá. Je vybaveno propracovaným mechanismem, díky kterému se dokáže otáčet kolem vlastní osy. Křeslo je otočné o 360 stupňů.

Pro dlouhodobé používání doporučujeme nevystavovat přímému slunci či dešti.

Pokud si chcete pořídit toto stylové a pohodlné křeslo pro sebe, neváhejte a klikněte na odkaz, který vás přivede na e-shop, kde si můžete křeslo TRISS BIG objednat ve variantách bílé, taupe a černé.

Křeslo TRISS BIG

Otočné křeslo TRISS BIG je opravdu unikátní kus nábytku, který přináší kombinaci stylového designu a pohodlí. Pokud tedy hledáte křeslo, které bude skvěle vypadat i sloužit, křeslo TRISS BIG je tím pravým pro vás.