Tmavě hnědý dubový konferenční stolek s rozměry 130 x 75 cm od ROWICO BROOKLYN


Tmavě hnědý dubový konferenční stolek ROWICO BROOKLYN

Skvělý do přírodně laděných interiérů

Konferenční stolek BROOKLYN se skvěle hodí do prostor, které tvoří přírodní prvky. Jeho tmavě hnědý odstín dubového dřeva vytváří teplou atmosféru a spolu s detaily v podobě přirozených struktur dřeva je tento konferenční stolek neodolatelným kouskem, který dotvoří interiér moderního bytu či kanceláře.

FSC certifikát jako záruka šetrnosti k životnímu prostředí

Důležitým prvkem při výrobě tohoto konferenčního stolku je jeho šetrnost k životnímu prostředí. Stůl je vyroben z masivního dubového dřeva, které je opatřeno FSC certifikátem. To znamená, že dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, kde zarostlý porost není surovinou masové těžby. Díky potvrzení certifikátem můžete mít jistotu, že kupujete nábytek, který neohrožuje životní prostředí.

Praktické využití odkládací poličky

Konferenční stolek BROOKLYN 130 x 75 cm nabízí nejenom plochu pro položení kávy či čajových šálků. Důmyslně navržený detail v podobě odkládací poličky s rozměry 80 x 25 cm nabízí mnoho možností pro využití. Na tuto poličku můžete položit například noviny, časopisy nebo společenské hry, které si můžete užít v příjemném prostředí vašeho bytu.

Konferenční stolek BROOKLYN

Závěr

Konferenční stolek BROOKLYN je nábytek, který dokáže dotvořit každý interiér. Jeho šetrnost k životnímu prostředí, vysoká kvalita zpracování a praktické využití odkládací poličky jsou prvky, kvůli kterým byste si tento kus nábytku určitě měli pořídit. Naše společnost nabízí tento stolek s výhodnou cenou a rychlým dodáním. Chcete-li tento kousek zakoupit, navštivte naši stránku na adrese https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/tmave-hnedy-dubovy-konferencni-stolek-rowico-brooklyn-130-x-75-cm a objevte možnosti, jak tento nábytek zapadne do vašeho interiéru.