Zelený koberec Loft – Universal ve velikosti 230×160 cm

Zútulní interiér a zároveň přinese i kýženou dávku pohodlí. Přesně toho se vám dostane s tímto moderním kobercem od značky Universal, jenž je vyrobený ze stoprocentních polyesterových vláken. Ty se vyznačují nejen svou měkkostí a jemností, ale především skvělou odolností proti nečistotám i blednutí barev.

Jasně zelená barva tohoto koberce navíc dokonale ladí s moderním designem a přinese do prostoru svěžest a energii. Koberec Loft – Universal rozměrů 230×160 cm je ideální volbou pro obývací pokoj, ložnici či jiný prostor, kde chcete vytvořit teplé a příjemné prostředí.

Materiál a úprava koberce

Značka Universal dává na výběr ze sedmi různých velikostí koberců, takže si určitě vybere každý. Kromě toho, si zákazník může vybrat i ze sedmi různých odstínů zelené barvy. Největší rozměr tohoto koberece činí 400×300 cm, což z něj dělá ideální volbu pro prostory velkých rozměrů.

Proč zvolit koberce z polyesterových vláken? Jejich vlastnostmi mohou konkurovat např. vlněným koberec. Polyesterové koberce jsou hypoalergenní, nesnáší světlo a doba jejich životnosti je velmi dlouhá. Oproti čisté vlně jsou samozřejmě mnohem cenově dostupnější, ale přitom zachovávají vysokou kvalitu. Koberce se od vlněných ukážou být také mnohem odolnější proti vlhkosti, díky čemuž jsou vhodné pro využití i v koupelnách a kuchyních.

Vhodný do jakého interiéru? Zelený koberec Loft – Universal dokonale doplní interiéry s tónovými barvami, avšak lze ho také kombinovat s jinými barevnými kombinacemi. Zelená barva navíc dokáže působit uklidňujícím dojmem, takže se tento koberec hodí také do prostor určených ke spánku a relaxaci.

Zelený koberec Loft - Universal

Závěr

Přejeme vám spokojenost s nákupem a doufáme, že si tento kus zvolíte také do vašeho bydlení. Pokud budete chtít, můžete si k němu vybrat i další doplňky a vybavit tak celý interiér. Kdo by odolal takovému krásnému koberci?

Zelený koberec Loft – Universal je kus, který určitě stojí za to mít doma. Buďte trochu originální a zvolte si zelený koberec, který zároveň doplní a zútulní váš interiér.